Spoštovani starši

Da bo novo šolsko leto kar se da lepo, izražamo vsem, ki prihajate k nam,  toplo in prijazno dobrodošlico in vas pozivamo k še Posebej odgovornemu ravnanju.

V vrtec prihajajmo zdravi in dosledno upoštevajmo higienska priporočila za preprečevanje širjenja SARS-Cov-2 (uporaba mask, razkuževanje rok ob prihodu v vrtec), saj se bomo vsi skupaj le tako  lahko kar najbolje zaščitili pred okužbo.

 

Vsem želimo prijeten začetek novega šolskega leta.

 

Vodstvo vrtca

Spoštovani starši

Da bo novo šolsko leto kar se da lepo, izražamo vsem, ki prihajate k nam,  toplo in prijazno dobrodošlico in vas pozivamo k še Posebej odgovornemu ravnanju.

V vrtec prihajajmo zdravi in dosledno upoštevajmo higienska priporočila za preprečevanje širjenja SARS-Cov-2 (uporaba mask, razkuževanje rok ob prihodu v vrtec), saj se bomo vsi skupaj le tako  lahko kar najbolje zaščitili pred okužbo.

 

Vsem želimo prijeten začetek novega šolskega leta.

 

Vodstvo vrtca

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2021 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka