7. MAREC 2022 je bil za vrtčevske otroke iz vrtca Ringaraja pri OŠ Artiče in strokovne delavke prav poseben dan... Prestopili smo prag novega vrtca, ki smo ga že vsi nestrpno čakali.

 

Župan Občine Brežice Ivan Molan in direktorica občinske uprave Patricia Čular sta obiskala naše otroke in zaposlene v vrtcu pri Osnovni šoli Artiče, ki smo prvič preživeli dan v povsem novih prostorih.
Vrtec deluje s 6 oddelki 1. in 2. starostnega obdobja, vsaka igralnica ima svojo teraso, kar je velik doprinos k preživljanju našega vsakdana. Otroci so dodobra raziskali vsak kotiček in navdušeno kukali v druge igralnice. Priznati moramo, da smo zelo ponosni na novo pridobitev in z veseljem na glas povemo, da imamo nov vrtec.
 
Otroci pa so se še posebej razveselili čokoladnih lizik, ki so nastale izpod pridnih rok naše kuharice Simone. Skupaj s palčkom Ringarajčkom sta posladkala naša neučakana usta...
 
Ob tej priložnosti so se otroci predstavili s pesmicami in se županu Ivanu Molanu s predajo posebnega vrtčevskega ključa zahvalili za vso pomoč pri novem vrtcu.
Kot je ob prejemu listine uporabnega dovoljenja dejala ravnateljica Vesna Bogovič, so tako otroci kot zaposleni in starši ter krajani ponosni na novo pridobitev v kraju, ki je rešila prostorsko stisko vrtca. 
 
 
 
Uradno odprtje vrtca, ki bo velik praznik za kraj, pa načrtujemo v mesecu maju.
 
 
 

7. MAREC 2022 je bil za vrtčevske otroke iz vrtca Ringaraja pri OŠ Artiče in strokovne delavke prav poseben dan... Prestopili smo prag novega vrtca, ki smo ga že vsi nestrpno čakali.

 

Župan Občine Brežice Ivan Molan in direktorica občinske uprave Patricia Čular sta obiskala naše otroke in zaposlene v vrtcu pri Osnovni šoli Artiče, ki smo prvič preživeli dan v povsem novih prostorih.
Vrtec deluje s 6 oddelki 1. in 2. starostnega obdobja, vsaka igralnica ima svojo teraso, kar je velik doprinos k preživljanju našega vsakdana. Otroci so dodobra raziskali vsak kotiček in navdušeno kukali v druge igralnice. Priznati moramo, da smo zelo ponosni na novo pridobitev in z veseljem na glas povemo, da imamo nov vrtec.
 
Otroci pa so se še posebej razveselili čokoladnih lizik, ki so nastale izpod pridnih rok naše kuharice Simone. Skupaj s palčkom Ringarajčkom sta posladkala naša neučakana usta...
 
Ob tej priložnosti so se otroci predstavili s pesmicami in se županu Ivanu Molanu s predajo posebnega vrtčevskega ključa zahvalili za vso pomoč pri novem vrtcu.
Kot je ob prejemu listine uporabnega dovoljenja dejala ravnateljica Vesna Bogovič, so tako otroci kot zaposleni in starši ter krajani ponosni na novo pridobitev v kraju, ki je rešila prostorsko stisko vrtca. 
 
 
 
Uradno odprtje vrtca, ki bo velik praznik za kraj, pa načrtujemo v mesecu maju.
 
 
 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2024 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka