Pust, širokih ust.. Ker smo se ravno preselili v nove prostore igralnic, v nov vrtec, smo medse spustili tudi maškare..

V torek, 8. 3. 2022 smo vrata odprli pustnim maskam in tako so se po našem vrtcu in igralnicah razigrano podile miške, čebelice, vile, princese, astronavti, palčki, metuljčice, pirati, tigri,... Uspelo nam je priklicati sonce in mogoče odgnati zimo, pa čeprav je bila letos zima zelo mila s snegom. 

Zarajali smo ob pustni glasbi, se zavrteli in se prav luštno imeli.

 

Tralala, hopsasa, pustne smo šeme,

tralala, hopsasa, nič nismo lene.

Tralala, hopsasa, mi se vrtimo,

tralala, hopsasa, in veselimo.

 

Pust, širokih ust.. Ker smo se ravno preselili v nove prostore igralnic, v nov vrtec, smo medse spustili tudi maškare..

V torek, 8. 3. 2022 smo vrata odprli pustnim maskam in tako so se po našem vrtcu in igralnicah razigrano podile miške, čebelice, vile, princese, astronavti, palčki, metuljčice, pirati, tigri,... Uspelo nam je priklicati sonce in mogoče odgnati zimo, pa čeprav je bila letos zima zelo mila s snegom. 

Zarajali smo ob pustni glasbi, se zavrteli in se prav luštno imeli.

 

Tralala, hopsasa, pustne smo šeme,

tralala, hopsasa, nič nismo lene.

Tralala, hopsasa, mi se vrtimo,

tralala, hopsasa, in veselimo.

 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2023 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka