Zaradi izboljšanja epidemioloških razmer so se posamezni ukrepi razrahljali. 

 

Še vedno pa velja pravilo, da v vrtec vstopate z zaščitno masko, na vhodu si razkužite roke. Vzdržujte varno razdaljo 1,5 m do strokovnih delavk, drugih staršev in otrok.

 

V vrtec pripeljete le zdravega otroka. Otrok, ki ima enega ali več od naslednjih simptomov: povišana telesna temperatura, zamašen nos/nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, driska, slabost/bruhanje, neobičajna utrujenost, vnetje očesnih veznic tako v blagi kot v težji obliki mora ostati doma. Otroka, ki ob prihodu v vrtec kaže znake bolezni, vrtec lahko zavrne. Naprošamo za redno javljanje vzrokov odsotnosti otrok.

 

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

 

 

Vodstvo vrtca. 

Zaradi izboljšanja epidemioloških razmer so se posamezni ukrepi razrahljali. 

 

Še vedno pa velja pravilo, da v vrtec vstopate z zaščitno masko, na vhodu si razkužite roke. Vzdržujte varno razdaljo 1,5 m do strokovnih delavk, drugih staršev in otrok.

 

V vrtec pripeljete le zdravega otroka. Otrok, ki ima enega ali več od naslednjih simptomov: povišana telesna temperatura, zamašen nos/nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, driska, slabost/bruhanje, neobičajna utrujenost, vnetje očesnih veznic tako v blagi kot v težji obliki mora ostati doma. Otroka, ki ob prihodu v vrtec kaže znake bolezni, vrtec lahko zavrne. Naprošamo za redno javljanje vzrokov odsotnosti otrok.

 

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

 

 

Vodstvo vrtca. 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2022 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka