Končno je prišel čas, ko so se sprostili koronski ukrepi in smo medse lahko povabili naše predrage babice.

 

Prebudila se je pomlad in na vratih so že trkali velikonočni prazniki. In ker je velika noč praznik, ki v domove prinese pomladno veselje, smo tudi mi z veseljem povabili babice, da dopoldan preživijo z nami. 

 

Najmlajši vrtičkarji so se na sončni terasi prepustili barvitemu ustvarjanju in tako so nastali pravi pisani jajčki in pisani pogrinjki...

 

 

 

 

Pod prsti malo starejših vrtičkarjev pa so se prepletale šivanke, sukanec, škarje... in pridne babice ter mamica so vestno pomagale svojim vnukom, vnukinjam, da jim je šlo lažje od rok. Z nastalimi izdelki so si okrasili igralnico, nekaj pa je krasilo tudi njihove domove...

 

 

 

 

 

Ker pa imamo v našem novem vrtcu čisto svojo pravo kuhinjo, pa smo izkoristili prijetno s koristnim in se podali v pekarsko delavnico, kjer smo s pomočjo babice naredili ptičke iz testa.. mmmmm, kako prijetno je dišalo po celem vrtcu.

 

 

Končno je prišel čas, ko so se sprostili koronski ukrepi in smo medse lahko povabili naše predrage babice.

 

Prebudila se je pomlad in na vratih so že trkali velikonočni prazniki. In ker je velika noč praznik, ki v domove prinese pomladno veselje, smo tudi mi z veseljem povabili babice, da dopoldan preživijo z nami. 

 

Najmlajši vrtičkarji so se na sončni terasi prepustili barvitemu ustvarjanju in tako so nastali pravi pisani jajčki in pisani pogrinjki...

 

 

 

 

Pod prsti malo starejših vrtičkarjev pa so se prepletale šivanke, sukanec, škarje... in pridne babice ter mamica so vestno pomagale svojim vnukom, vnukinjam, da jim je šlo lažje od rok. Z nastalimi izdelki so si okrasili igralnico, nekaj pa je krasilo tudi njihove domove...

 

 

 

 

 

Ker pa imamo v našem novem vrtcu čisto svojo pravo kuhinjo, pa smo izkoristili prijetno s koristnim in se podali v pekarsko delavnico, kjer smo s pomočjo babice naredili ptičke iz testa.. mmmmm, kako prijetno je dišalo po celem vrtcu.

 

 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2022 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka