Naš planet praznuje rojstni dan.. Očistimo ga...

Letos je na 22. aprila zelo deževalo, zato smo se na lov za odpadki podali naslednji teden.

 

Ker se Navihančki najraje igrajo v gozdu, so se odločili, da tokrat očistijo njihov najljubši kotiček, ki so ga poimenovali Dirkališče. Tam so namreč med igro večkrat opazili velikooo smeti. Tokrat so s seboj vzeli zaščitne rokavice in vrečo za odpadke. Kaj vse so veliki nemarni škornji odvrgli v gozdu! Plastenke, pločevinke, papirčke od sladkarij, plastično »gajbico« in celo umazane kose oblačil. Vse to soo pridno pobrali in vreča je bila kmalu polna.

  

 

  

 

Bili so veseli, da so naredili nekaj koristnega za naš planet , a hkrati so že kovali načrt, kako pregnati nemarne škornje iz našega preljubega gozda…

 

Tudi Plezalčki so pomagali čistiti Banov gozd, Igralčki pa so očistili okolico šolskega igrišča, kjer se je našlo tudi veliko smeti.

 

Naš planet praznuje rojstni dan.. Očistimo ga...

Letos je na 22. aprila zelo deževalo, zato smo se na lov za odpadki podali naslednji teden.

 

Ker se Navihančki najraje igrajo v gozdu, so se odločili, da tokrat očistijo njihov najljubši kotiček, ki so ga poimenovali Dirkališče. Tam so namreč med igro večkrat opazili velikooo smeti. Tokrat so s seboj vzeli zaščitne rokavice in vrečo za odpadke. Kaj vse so veliki nemarni škornji odvrgli v gozdu! Plastenke, pločevinke, papirčke od sladkarij, plastično »gajbico« in celo umazane kose oblačil. Vse to soo pridno pobrali in vreča je bila kmalu polna.

  

 

  

 

Bili so veseli, da so naredili nekaj koristnega za naš planet , a hkrati so že kovali načrt, kako pregnati nemarne škornje iz našega preljubega gozda…

 

Tudi Plezalčki so pomagali čistiti Banov gozd, Igralčki pa so očistili okolico šolskega igrišča, kjer se je našlo tudi veliko smeti.

 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2023 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka