Ponovno se je po naših hodnikih razlegal otroški smeh…

Vsak prvi september je tudi za vrtec poseben, kljub temu, da smo čez poletje z nekaterimi otroci lovili senco na igrišču, se igrali, prepevali in razmišljali o morskih valovih in kaj počnejo otroci, ki so na dolgih počitnicah.

Ponovno se je po naših hodnikih razlegal otroški smeh, iz igralnic se je slišalo petje, glasno govorjenje, pa tudi joku nismo ubežali – a le za kratek čas…

 

V letošnjem vrtčevskem letu se nam je pridružilo veliko novih otrok, ki so bili željni igre in druženja z nami. Obljubili smo jim, da bomo skupaj raziskovali, skupaj lovili nove dogodivščine, se igrali in bili varni.

 

Najmlajši Sončki, Ringarajčki in Plezalčki so dneve najraje preživljali v znanem varnem okolju – igralnici, na terasi in igrišču, saj so imeli veliko dela z raziskovanjem novega prostora, novih igrač, novih prijateljev,… In lahko vam povemo, da se v vrtcu počutijo odlično, saj vidite, kajne?

 

 

 

 

 

Igralčki, Cepetavčki in najstarejši Navihančki pa so z veseljem sprejeli »novinčke«, kot jim radi rečemo. Novinčki pa niso bili samo otroci, novinke smo bile tudi me, vzgojiteljice, saj smo sprejele nove skupine, nove otroke in lahko povemo, da smo zelo hitro začutili drug drugega.

 

Počasi si urejamo igralnice, označbe kotičkov in vse kar nas bo spremljalo tekom tega leta.

 

Končno pa smo lahko pokazali tudi naše spretnosti, moči, ki smo jih nabrali skozi poletne počitnice. Nova plezala, kolesa, gugalnice, peskovnik,… vse to smo komaj čakali, da preizkusimo.

 

 

 

 

Seveda pa nismo pozabili na naš zlati kotiček igranja – Banov gozd.

 

 

 

Ne učite otrok,

da so bogati.

Naučite jih BITI SREČNE,

da bodo znali ceniti VREDNOST STVARI

in ne njihove cene,

KO ODRASTEJO.

 

(pozitivne misli)

Ponovno se je po naših hodnikih razlegal otroški smeh…

Vsak prvi september je tudi za vrtec poseben, kljub temu, da smo čez poletje z nekaterimi otroci lovili senco na igrišču, se igrali, prepevali in razmišljali o morskih valovih in kaj počnejo otroci, ki so na dolgih počitnicah.

Ponovno se je po naših hodnikih razlegal otroški smeh, iz igralnic se je slišalo petje, glasno govorjenje, pa tudi joku nismo ubežali – a le za kratek čas…

 

V letošnjem vrtčevskem letu se nam je pridružilo veliko novih otrok, ki so bili željni igre in druženja z nami. Obljubili smo jim, da bomo skupaj raziskovali, skupaj lovili nove dogodivščine, se igrali in bili varni.

 

Najmlajši Sončki, Ringarajčki in Plezalčki so dneve najraje preživljali v znanem varnem okolju – igralnici, na terasi in igrišču, saj so imeli veliko dela z raziskovanjem novega prostora, novih igrač, novih prijateljev,… In lahko vam povemo, da se v vrtcu počutijo odlično, saj vidite, kajne?

 

 

 

 

 

Igralčki, Cepetavčki in najstarejši Navihančki pa so z veseljem sprejeli »novinčke«, kot jim radi rečemo. Novinčki pa niso bili samo otroci, novinke smo bile tudi me, vzgojiteljice, saj smo sprejele nove skupine, nove otroke in lahko povemo, da smo zelo hitro začutili drug drugega.

 

Počasi si urejamo igralnice, označbe kotičkov in vse kar nas bo spremljalo tekom tega leta.

 

Končno pa smo lahko pokazali tudi naše spretnosti, moči, ki smo jih nabrali skozi poletne počitnice. Nova plezala, kolesa, gugalnice, peskovnik,… vse to smo komaj čakali, da preizkusimo.

 

 

 

 

Seveda pa nismo pozabili na naš zlati kotiček igranja – Banov gozd.

 

 

 

Ne učite otrok,

da so bogati.

Naučite jih BITI SREČNE,

da bodo znali ceniti VREDNOST STVARI

in ne njihove cene,

KO ODRASTEJO.

 

(pozitivne misli)

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2023 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka