Počitnic je konec, dobrodošli nazaj v svet igranja in druženja.

 

Tako. Prvi vrtčevski dnevi so za nami. Lahko rečemo, da so bili veseli, razigrani, malo jokavi, a vsekakor prijetni. Prijetno smo začeli tudi s praznovanjem prvega rojstnega dne v tem vrtčevskem letu.

 

Postali smo leto starejši in si »prislužili« novo ime – CEPETAVČKI, prav tako pa tudi novo igralnico. Raziskovali smo kotičke z igračami, urili spomin, vihteli prstke v rezanju in lepljenju, plesali, peli in prebirali knjige, pravljice.

 

 

 

Izkoriščali smo lepe sončne dneve za igro na našem igrišču, kjer smo lahko končno preizkusili vsa plezala, gugalnice, kolesa, se igrali v peskovniku in nadvse uživali.

 

 

 

Kot smo že omenili, smo leto starejši in postali smo bolj spretni, hitrejši in modrejši, hehe…

 

Po lužah cmok, cmok in kar brez dežnika,… nas Cepetavčke prav nič ne motijo dežne kapljice. V lužah in mokrih tleh nadvse uživamo, saj vedno najdemo kaj zanimivega. Pa naj bo to na asfaltnem igrišču, travniku ali v gozdu. O, naš predragi gozd, prišli smo nazaj!

 

Naš gozd je izjemna prednost za celostni razvoj in učenje Cepetavčka; gibamo se na svežem zraku, plezamo, se plazimo, kotalimo, burimo domišljijo in krepimo celo telo.

 

Naša ustvarjalnost ne pozna meja. Kuhamo najboljše zelenjavne juhe in palazane (gozdni čevapčiči), nabiramo gozdne zaklade, tla postanejo slikarsko platno, drug drugemu pomagamo pri premagovanju ovir, poslušamo ptičje petje, tipamo, vonjamo in okušamo.

 

 

 

Včasih pa nam tudi zadiši, da se preprosto umirimo in prepustimo gozdnemu šepetu.

 

 

Pozdravček od Cepetavčkov ter vzgojiteljic Martine, Tanje in Natalije.

 

 

Zapisala: vzg. Tanja Mežič

 

Počitnic je konec, dobrodošli nazaj v svet igranja in druženja.

 

Tako. Prvi vrtčevski dnevi so za nami. Lahko rečemo, da so bili veseli, razigrani, malo jokavi, a vsekakor prijetni. Prijetno smo začeli tudi s praznovanjem prvega rojstnega dne v tem vrtčevskem letu.

 

Postali smo leto starejši in si »prislužili« novo ime – CEPETAVČKI, prav tako pa tudi novo igralnico. Raziskovali smo kotičke z igračami, urili spomin, vihteli prstke v rezanju in lepljenju, plesali, peli in prebirali knjige, pravljice.

 

 

 

Izkoriščali smo lepe sončne dneve za igro na našem igrišču, kjer smo lahko končno preizkusili vsa plezala, gugalnice, kolesa, se igrali v peskovniku in nadvse uživali.

 

 

 

Kot smo že omenili, smo leto starejši in postali smo bolj spretni, hitrejši in modrejši, hehe…

 

Po lužah cmok, cmok in kar brez dežnika,… nas Cepetavčke prav nič ne motijo dežne kapljice. V lužah in mokrih tleh nadvse uživamo, saj vedno najdemo kaj zanimivega. Pa naj bo to na asfaltnem igrišču, travniku ali v gozdu. O, naš predragi gozd, prišli smo nazaj!

 

Naš gozd je izjemna prednost za celostni razvoj in učenje Cepetavčka; gibamo se na svežem zraku, plezamo, se plazimo, kotalimo, burimo domišljijo in krepimo celo telo.

 

Naša ustvarjalnost ne pozna meja. Kuhamo najboljše zelenjavne juhe in palazane (gozdni čevapčiči), nabiramo gozdne zaklade, tla postanejo slikarsko platno, drug drugemu pomagamo pri premagovanju ovir, poslušamo ptičje petje, tipamo, vonjamo in okušamo.

 

 

 

Včasih pa nam tudi zadiši, da se preprosto umirimo in prepustimo gozdnemu šepetu.

 

 

Pozdravček od Cepetavčkov ter vzgojiteljic Martine, Tanje in Natalije.

 

 

Zapisala: vzg. Tanja Mežič

 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2023 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka