Mesec maj se je prebudil v pričakovanju praznovanja 50. obletnice našega vrtca. Z njim smo se veselili vsi, ki dopoldneve preživljamo v notranjosti te velike hiše.

 

Zagnano in resno smo se lotili priprav na ta  posebni dogodek. Otroci so risali risbice, izdelali plakat, veliko torto iz kartonskih škatel, razmišljali, kaj vse lahko vrtcu podarijo za njegov rojstni dan. Peli smo pesmice, plesali v glasbenih obročih, se preizkusili v karaokah, izdelali lutke, zaigrali predstavo, narisali sestavljanki na temo rojstni dan; deklice svojo v rožnati, dečki svojo v modri barvi.

 

 

 

 

S študentko Najo smo se »potopili« v morski svet živali po angleško in jih risali s kredami na neprometno asfaltno površino ob projektnem dnevu Ogroženih živali.

  

 

Maks in Aleksander sta se polna vtisov vrnila s potovanja; Maks je navdušeno pripovedoval, kako je bilo plavati z delfini v Egiptu, Aleksander pa o njorkah, kitih in gejzirjih, ki jih videl na Islandiji. Navdušenja smo se nalezli tudi ostali, tako da naslednjič skupaj z njima odpotujemo kar vsi Navihančki😊.

 

 

Vsako jutro smo pridno vadili za nastop, največkrat nas je sonce povabilo na teraso vrtca, kjer smo se pokrili s klobučki sreče in posejali zlata zrna sonca še daleč naokrog.

Na svečani prireditvi smo zapeli pesmico Klobučki sreče in zaplesali s Piko Nogavičko, vrtcu pa zaželeli še dolgo »živetje«, kot bi rekli otroci in naj se iz njega glasno sliši otroški smeh.

 

 

Mesec junij že tiho trka na vrata in nam sporoča, da bo letos drugačen, poseben, morda malce bolj čustven. Veliko lepega nam pripravlja, a ob koncu bo zaprl vrata in Navihančke pospremil na zaslužene počitnice, preden jeseni stopijo pred večja, šolska vrata.

 

 

Navihančki z vzgojiteljicama Sonjo in Heidi

 

ZAPISALA: vzg. Sonja Cizel

Mesec maj se je prebudil v pričakovanju praznovanja 50. obletnice našega vrtca. Z njim smo se veselili vsi, ki dopoldneve preživljamo v notranjosti te velike hiše.

 

Zagnano in resno smo se lotili priprav na ta  posebni dogodek. Otroci so risali risbice, izdelali plakat, veliko torto iz kartonskih škatel, razmišljali, kaj vse lahko vrtcu podarijo za njegov rojstni dan. Peli smo pesmice, plesali v glasbenih obročih, se preizkusili v karaokah, izdelali lutke, zaigrali predstavo, narisali sestavljanki na temo rojstni dan; deklice svojo v rožnati, dečki svojo v modri barvi.

 

 

 

 

S študentko Najo smo se »potopili« v morski svet živali po angleško in jih risali s kredami na neprometno asfaltno površino ob projektnem dnevu Ogroženih živali.

  

 

Maks in Aleksander sta se polna vtisov vrnila s potovanja; Maks je navdušeno pripovedoval, kako je bilo plavati z delfini v Egiptu, Aleksander pa o njorkah, kitih in gejzirjih, ki jih videl na Islandiji. Navdušenja smo se nalezli tudi ostali, tako da naslednjič skupaj z njima odpotujemo kar vsi Navihančki😊.

 

 

Vsako jutro smo pridno vadili za nastop, največkrat nas je sonce povabilo na teraso vrtca, kjer smo se pokrili s klobučki sreče in posejali zlata zrna sonca še daleč naokrog.

Na svečani prireditvi smo zapeli pesmico Klobučki sreče in zaplesali s Piko Nogavičko, vrtcu pa zaželeli še dolgo »živetje«, kot bi rekli otroci in naj se iz njega glasno sliši otroški smeh.

 

 

Mesec junij že tiho trka na vrata in nam sporoča, da bo letos drugačen, poseben, morda malce bolj čustven. Veliko lepega nam pripravlja, a ob koncu bo zaprl vrata in Navihančke pospremil na zaslužene počitnice, preden jeseni stopijo pred večja, šolska vrata.

 

 

Navihančki z vzgojiteljicama Sonjo in Heidi

 

ZAPISALA: vzg. Sonja Cizel

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2024 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka