Veliko nas je v naši hiši, zato naš glas se daleč sliši...

 

Takole je v dišečem mesecu maju iz naše igralnice predvsem bilo slišati prijetno glasbo in petje. Naš vrtec je namreč praznoval rojstni dan. Zato smo naše bivanje v vrtcu obogatili z glasbenimi dejavnostmi, kjer sta se prepletala glasba in ples. Naš vsakdan je bil resnično vesel, poskočen, otroci pa igrivega razpoloženja.

 

Prav vsi vrtičkarji smo se z veseljem pripravljali na veliko prireditev. Seveda smo ob tem doživljali prijetna čustva, saj  smo se vsak dan ob plesu prijetno zabavali.

 

 

 

Razmišljali smo, kaj bi lahko podarili našemu vrtcu za rojstni dan…S skupnimi močmi smo ga okrasili z baloni, likovno galerijo smo popestrili z likovnimi dejavnostmi in sicer z našimi odtisi dlani in pričarali čudovit travnik v cvetju, se poigrali z izdelovanjem marjetic, pikapolonic in barvnimi zastavicami.

 

Za nastop na velikem odru, pa  smo se naučili posebno koreografijo ob poskočni Čukovi pesmici Urca tiktaka in neskončno uživali na nastopu. Vsi so bili na nas izredno ponosni, saj smo na odru pokazali našo prikupno otroško energijo in krasno plesno nadarjenost.

 

 

 

 

 

Praznovanje 50 obletnice vrtca je konec. Verjamemo, da nam bo ostal v lepem spominu. Na vrata pa je že potrkal poletni mesec junij. In še malo, pa bodo tu poletne počitnice.

 

ZAPISALA: vzg. Nataša Petelinc

Veliko nas je v naši hiši, zato naš glas se daleč sliši...

 

Takole je v dišečem mesecu maju iz naše igralnice predvsem bilo slišati prijetno glasbo in petje. Naš vrtec je namreč praznoval rojstni dan. Zato smo naše bivanje v vrtcu obogatili z glasbenimi dejavnostmi, kjer sta se prepletala glasba in ples. Naš vsakdan je bil resnično vesel, poskočen, otroci pa igrivega razpoloženja.

 

Prav vsi vrtičkarji smo se z veseljem pripravljali na veliko prireditev. Seveda smo ob tem doživljali prijetna čustva, saj  smo se vsak dan ob plesu prijetno zabavali.

 

 

 

Razmišljali smo, kaj bi lahko podarili našemu vrtcu za rojstni dan…S skupnimi močmi smo ga okrasili z baloni, likovno galerijo smo popestrili z likovnimi dejavnostmi in sicer z našimi odtisi dlani in pričarali čudovit travnik v cvetju, se poigrali z izdelovanjem marjetic, pikapolonic in barvnimi zastavicami.

 

Za nastop na velikem odru, pa  smo se naučili posebno koreografijo ob poskočni Čukovi pesmici Urca tiktaka in neskončno uživali na nastopu. Vsi so bili na nas izredno ponosni, saj smo na odru pokazali našo prikupno otroško energijo in krasno plesno nadarjenost.

 

 

 

 

 

Praznovanje 50 obletnice vrtca je konec. Verjamemo, da nam bo ostal v lepem spominu. Na vrata pa je že potrkal poletni mesec junij. In še malo, pa bodo tu poletne počitnice.

 

ZAPISALA: vzg. Nataša Petelinc

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2024 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka