Komaj smo že čakali, da bomo prespali noč v vrtcu in uspelo nam je...

 

V četrtek, 8. 6. 2023 ob 18. uri smo se zbrali v naši igralnici. Otroci so si z navdušenjem kazali kaj vse so prinesli s sabo… Nato pa je nekdo potrkal na vrata igralnice…na obisk je prišla Brezova vila. Otroci so bili presenečeni in veseli. Hiteli so ji pripovedovat kako zelo so se trudili , da so uredili našo prelepo zemljo. Da so pobrali vse smeti v gozdu in da moramo skrbeti za naš planet, da bo še dolgo lep in zdrav. Brezova vila je bila navdušena kaj vse že znamo. Zato je za nas pripravila tudi kviz. Otroci so se razdelili v dve skupini, punce proti fantom. Ampak veste kaj? Obe skupini sta bili zmagovalki, saj so na vsa vprašanja odgovorili pravilno! Brezova vila je vsakemu podelila medaljo v obliki zemlje. Ker se je Brezovi vili že mudilo na gozdni avtobus, nam je obljubila, da se zagotovo srečamo še kdaj v Banovi hosti. Zahvalili smo se ji za obisk in ji zaželeli srečno pot.

 

 

 

Nato smo skupaj  pripravili skupni prostor v »kino dvorano«, spekli kokice v aparatu, si pripravili še ostale prigrizke in sok, ter si ogledali »Skrivno življenje hišnih ljubljenčkov 2«. Po filmu smo se odpravili na pohod z lučkami do Banove hoste…bili smo zelo pogumni, tako glasni, da se nikogar nismo bali, mogoče se je pa kdo ustrašil nas?! Ko smo se vrnili iz sprehoda smo do konca pogledali animiran film in se posladkali s palačinkami. Nato smo se preoblekli v pižame, si umili zobe in se pripravili na pižama party. Oooo, kako je bilo zabavno. Nekateri Navihančki so bili že tako utrujeni, da so komaj čakali, da gremo spat. Pred spanjem pa jih je čakala še pravljica, a večina je ni slišala do konca, saj jih je premagal spanec.

 

 

 

 

 

Imeli smo se čudovito in otroci so od navdušenja spraševali, če bomo še eno noč prespali v vrtcu. Bilo je kratko, vendar polno in veliko nepozabnih trenutkov.

 

VAŠI NAVIHANČKI S SONJO IN HEIDI

 

Zapisala: vzg. Heidi Brce

Komaj smo že čakali, da bomo prespali noč v vrtcu in uspelo nam je...

 

V četrtek, 8. 6. 2023 ob 18. uri smo se zbrali v naši igralnici. Otroci so si z navdušenjem kazali kaj vse so prinesli s sabo… Nato pa je nekdo potrkal na vrata igralnice…na obisk je prišla Brezova vila. Otroci so bili presenečeni in veseli. Hiteli so ji pripovedovat kako zelo so se trudili , da so uredili našo prelepo zemljo. Da so pobrali vse smeti v gozdu in da moramo skrbeti za naš planet, da bo še dolgo lep in zdrav. Brezova vila je bila navdušena kaj vse že znamo. Zato je za nas pripravila tudi kviz. Otroci so se razdelili v dve skupini, punce proti fantom. Ampak veste kaj? Obe skupini sta bili zmagovalki, saj so na vsa vprašanja odgovorili pravilno! Brezova vila je vsakemu podelila medaljo v obliki zemlje. Ker se je Brezovi vili že mudilo na gozdni avtobus, nam je obljubila, da se zagotovo srečamo še kdaj v Banovi hosti. Zahvalili smo se ji za obisk in ji zaželeli srečno pot.

 

 

 

Nato smo skupaj  pripravili skupni prostor v »kino dvorano«, spekli kokice v aparatu, si pripravili še ostale prigrizke in sok, ter si ogledali »Skrivno življenje hišnih ljubljenčkov 2«. Po filmu smo se odpravili na pohod z lučkami do Banove hoste…bili smo zelo pogumni, tako glasni, da se nikogar nismo bali, mogoče se je pa kdo ustrašil nas?! Ko smo se vrnili iz sprehoda smo do konca pogledali animiran film in se posladkali s palačinkami. Nato smo se preoblekli v pižame, si umili zobe in se pripravili na pižama party. Oooo, kako je bilo zabavno. Nekateri Navihančki so bili že tako utrujeni, da so komaj čakali, da gremo spat. Pred spanjem pa jih je čakala še pravljica, a večina je ni slišala do konca, saj jih je premagal spanec.

 

 

 

 

 

Imeli smo se čudovito in otroci so od navdušenja spraševali, če bomo še eno noč prespali v vrtcu. Bilo je kratko, vendar polno in veliko nepozabnih trenutkov.

 

VAŠI NAVIHANČKI S SONJO IN HEIDI

 

Zapisala: vzg. Heidi Brce

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2024 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka