Spoštovani starši! Končno smo dočakali sprostitev ukrepov tudi v naši regiji in z veseljem sporočamo, da v torek, 9. 2. 2021 odpiramo vrtec in vrata igralnic za vse otroke.

 

 

Seveda za tiste, ki so zdravi in v zadnjem času niso bili v stiku z obolelimi osebami - okužba z virusom SARS-CoV-2.

 

Delovali bomo v polnem obsegu, kljub temu pa bo delo organizirano malo drugače. Vsaka skupina bo delovala v "varnem mehurčku", kar pomeni, da bodo otroci s svojimi vzgojiteljicami ves dan v isti igralnici - v svoji matični igralnici.

 

Prosili bi vas, da v vrtec otroci in straši vstopate in izstopate skozi obstoječi glavni vhod (stranski vhod pri telovadnici, jedilnici). Pred vhodom v vrtec bodo nameščeni razkuževalniki, prav tako bodo razkužila nastavljena tudi v garderobi. Tako si morajo starši ob vstopu v vrtec nadeti masko in razkužiti roke.

 

V vrtcu bomo tako vsakodnevno skrbeli tako mi, kot tudi vi za upoštevanje vseh preventivnih ukrepov.

 

Veselimo se in sedeva komaj čakamo, da se po dolgem času spet srečamo v polnem številu. Verjamemo, da si bomo imeli veeeeelikoooo za povedatiLaughing

Spoštovani starši! Končno smo dočakali sprostitev ukrepov tudi v naši regiji in z veseljem sporočamo, da v torek, 9. 2. 2021 odpiramo vrtec in vrata igralnic za vse otroke.

 

 

Seveda za tiste, ki so zdravi in v zadnjem času niso bili v stiku z obolelimi osebami - okužba z virusom SARS-CoV-2.

 

Delovali bomo v polnem obsegu, kljub temu pa bo delo organizirano malo drugače. Vsaka skupina bo delovala v "varnem mehurčku", kar pomeni, da bodo otroci s svojimi vzgojiteljicami ves dan v isti igralnici - v svoji matični igralnici.

 

Prosili bi vas, da v vrtec otroci in straši vstopate in izstopate skozi obstoječi glavni vhod (stranski vhod pri telovadnici, jedilnici). Pred vhodom v vrtec bodo nameščeni razkuževalniki, prav tako bodo razkužila nastavljena tudi v garderobi. Tako si morajo starši ob vstopu v vrtec nadeti masko in razkužiti roke.

 

V vrtcu bomo tako vsakodnevno skrbeli tako mi, kot tudi vi za upoštevanje vseh preventivnih ukrepov.

 

Veselimo se in sedeva komaj čakamo, da se po dolgem času spet srečamo v polnem številu. Verjamemo, da si bomo imeli veeeeelikoooo za povedatiLaughing

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2024 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka