Spoštovani starši. Glede na trenutno epidemiološko sliko bi predavanje za starše na naši šoli težko organizirali.

Verjamem pa, da bi prav v tem šolskem letu tudi starši potrebovali dodatno podporo, zato vam z veseljem predstavljam projekt Šole za starše, ki jo organizira Pozitivna psihologija za boljše življenje.

Šola za starše bo potekala preko spleta in bo brezplačna za vse udeležence. Predavanja, povezana z vzgojo, se bodo odvijala ob sredah in sobotah ob 18:00 v januarju in februarju 2021.

 

Program predavanj si lahko ogledate spodaj, točne datume pa v priponki.

 

Na eno ali več predavanj se lahko prijavite preko spletnega obrazca.

 

Šola za starše  bo potekala preko prenosa v živo na Youtube kanalu (https://www.youtube.com/channel/UC9EiqqNIFJ28BnwYCO87JrQ) in Facebook strani Pozitivna psihologija za boljše življenje (https://www.facebook.com/pozitivnapsihologijazaboljsezivljenje).


Prvo predavanje za starše bo potekalo 6. januarja 2021 ob 18. uri. 

Napovedano je bilo sicer predavanje dr. Aleksandra Zadela – Najboljša verzija sebe pri starševstvu, vendar priljubljeni predavatelj tega predavanja zaradi bolezni žal ne bo mogel izvesti. Ogledali si boste lahko posnetek njegovega predavanja 1 misel, 42 čustev, ki ga je imel na prvem maratonu pozitivne psihologije, ko je najbolj zagretim udeležencem in udeleženkam predaval v Cankarjevem domu ob polnoči.

V svojem prispevku dr. Aleksander Zadel čustva predstavi na malo drugačen način, kot smo vajeni in nas s tem pritegne v razmislek, kako lahko pravzaprav čustva zavestno uporabljamo v našem vsakodnevnem življenju. (napovedano predavanje Najboljša verzija sebe pa bo na sporedu 6. februarja ob 20.00).

 

V upanju, da med predavanji najdete tudi kakšnega, ki bi vas zanimal, vas lepo pozdravljam.

 

Teja Bradač, svetovalna delavka

 

 

Spoštovani starši. Glede na trenutno epidemiološko sliko bi predavanje za starše na naši šoli težko organizirali.

Verjamem pa, da bi prav v tem šolskem letu tudi starši potrebovali dodatno podporo, zato vam z veseljem predstavljam projekt Šole za starše, ki jo organizira Pozitivna psihologija za boljše življenje.

Šola za starše bo potekala preko spleta in bo brezplačna za vse udeležence. Predavanja, povezana z vzgojo, se bodo odvijala ob sredah in sobotah ob 18:00 v januarju in februarju 2021.

 

Program predavanj si lahko ogledate spodaj, točne datume pa v priponki.

 

Na eno ali več predavanj se lahko prijavite preko spletnega obrazca.

 

Šola za starše  bo potekala preko prenosa v živo na Youtube kanalu (https://www.youtube.com/channel/UC9EiqqNIFJ28BnwYCO87JrQ) in Facebook strani Pozitivna psihologija za boljše življenje (https://www.facebook.com/pozitivnapsihologijazaboljsezivljenje).


Prvo predavanje za starše bo potekalo 6. januarja 2021 ob 18. uri. 

Napovedano je bilo sicer predavanje dr. Aleksandra Zadela – Najboljša verzija sebe pri starševstvu, vendar priljubljeni predavatelj tega predavanja zaradi bolezni žal ne bo mogel izvesti. Ogledali si boste lahko posnetek njegovega predavanja 1 misel, 42 čustev, ki ga je imel na prvem maratonu pozitivne psihologije, ko je najbolj zagretim udeležencem in udeleženkam predaval v Cankarjevem domu ob polnoči.

V svojem prispevku dr. Aleksander Zadel čustva predstavi na malo drugačen način, kot smo vajeni in nas s tem pritegne v razmislek, kako lahko pravzaprav čustva zavestno uporabljamo v našem vsakodnevnem življenju. (napovedano predavanje Najboljša verzija sebe pa bo na sporedu 6. februarja ob 20.00).

 

V upanju, da med predavanji najdete tudi kakšnega, ki bi vas zanimal, vas lepo pozdravljam.

 

Teja Bradač, svetovalna delavka

 

 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2023 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka