Epidemiološka sika v državi je še naprej slaba, zato vrtec še naprej ostane odprt samo za nujne primere. Ukrep velja do preklica.

 

V primeru, da potrebujete nujno varstvo otroka in otrok še do zdaj ni bil v vrtcu, ker ste starši dolžni opravljati delo pri delodajalcu, boste potrebovali podpisano izjavo vašega delodajalca. Podpisani izjavi obeh staršev prinesite v ponedeljek zjutraj, ko pripeljete otroka v vrtec, in jih oddajte  strokovnim delavcem v oddelku ali pa jih vrnete skenirane po mailu na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

 

Enako velja tudi za  Izjavo NIJZ, ki jo izpolnite in ravno tako oddate oz. prinesete s sabo v ponedeljek zjutraj. Te izjave bodo na voljo tudi pri strokovnih delavcih v oddelku in jo lahko podpišete v ponedeljek zjutraj, ko oddate otroka.

 

Ravnateljica Vesna Bogovič

 

IZJAVA

Epidemiološka sika v državi je še naprej slaba, zato vrtec še naprej ostane odprt samo za nujne primere. Ukrep velja do preklica.

 

V primeru, da potrebujete nujno varstvo otroka in otrok še do zdaj ni bil v vrtcu, ker ste starši dolžni opravljati delo pri delodajalcu, boste potrebovali podpisano izjavo vašega delodajalca. Podpisani izjavi obeh staršev prinesite v ponedeljek zjutraj, ko pripeljete otroka v vrtec, in jih oddajte  strokovnim delavcem v oddelku ali pa jih vrnete skenirane po mailu na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

 

Enako velja tudi za  Izjavo NIJZ, ki jo izpolnite in ravno tako oddate oz. prinesete s sabo v ponedeljek zjutraj. Te izjave bodo na voljo tudi pri strokovnih delavcih v oddelku in jo lahko podpišete v ponedeljek zjutraj, ko oddate otroka.

 

Ravnateljica Vesna Bogovič

 

IZJAVA

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2023 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka