Vlada RS je na današnji četrtkovi seji odločila, da se ukrepi za zajezitev korona virusa nadaljujejo, oz. v določenih delih celo zaostrujejo. Tako ostajajo vrtci odprti samo za nujno varstvo.

Prosimo vas, da nam tiste družine, ki potrebujete nujno varstvo, in tega do zdaj še niste potrebovali, to sporočite do jutri, petka, 13. 11. 2020, do 10.00. Prijave zbiramo za naslednja dva tedna in sicer za teden od  16. 11. - 20. 11. ter za teden od 23. – 27. 11. 2020.

 

Starši, ki potrebujete nujno dežurstvo, ker ste dolžni opravljati delo pri delodajalcu, boste potrebovali podpisano izjavo vašega delodajalca. Odločitev in odgovornost glede potrebe po delavcu je tako na delodajalcu. Priložiti je potrebno tudi izjavo, da je otrok zdrav. Obrazec je v prilogi pod besedilom.

Obe izjavi nam morate jutri v petek, oz. najkasneje v ponedeljek ob prihodu v vrtec, prinesti v vrtec oz. poslati skenirano v tajništvo na mail:   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

 

Starši, katerih otroci že  obiskujejo nujno dežurstvo, ne potrebujete še enkrat pridobivati potrdila delodajalcev ter izpolnjevati Izjave NIJZ. Vzgojiteljicam pa vseeno sporočite, ali tudi v naslednjem tednu potrebujete nujno dežurstvo (ob prijavi napišite, da so izjave že v vrtcu).

 

Vrtec v času dežurstva obratuje od 5.30 do 16.00.

 

Lep pozdrav, ostanite zdravi in odgovorni!

 

Vesna Bogovič, ravnateljica 

 

IZJAVA

Vlada RS je na današnji četrtkovi seji odločila, da se ukrepi za zajezitev korona virusa nadaljujejo, oz. v določenih delih celo zaostrujejo. Tako ostajajo vrtci odprti samo za nujno varstvo.

Prosimo vas, da nam tiste družine, ki potrebujete nujno varstvo, in tega do zdaj še niste potrebovali, to sporočite do jutri, petka, 13. 11. 2020, do 10.00. Prijave zbiramo za naslednja dva tedna in sicer za teden od  16. 11. - 20. 11. ter za teden od 23. – 27. 11. 2020.

 

Starši, ki potrebujete nujno dežurstvo, ker ste dolžni opravljati delo pri delodajalcu, boste potrebovali podpisano izjavo vašega delodajalca. Odločitev in odgovornost glede potrebe po delavcu je tako na delodajalcu. Priložiti je potrebno tudi izjavo, da je otrok zdrav. Obrazec je v prilogi pod besedilom.

Obe izjavi nam morate jutri v petek, oz. najkasneje v ponedeljek ob prihodu v vrtec, prinesti v vrtec oz. poslati skenirano v tajništvo na mail:   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

 

Starši, katerih otroci že  obiskujejo nujno dežurstvo, ne potrebujete še enkrat pridobivati potrdila delodajalcev ter izpolnjevati Izjave NIJZ. Vzgojiteljicam pa vseeno sporočite, ali tudi v naslednjem tednu potrebujete nujno dežurstvo (ob prijavi napišite, da so izjave že v vrtcu).

 

Vrtec v času dežurstva obratuje od 5.30 do 16.00.

 

Lep pozdrav, ostanite zdravi in odgovorni!

 

Vesna Bogovič, ravnateljica 

 

IZJAVA

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2024 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka