Ukrepi se v naslednjem tednu še ne bodo rahljali, zato bomo v vrtcu pristopili k zbiranju prijav za nujno dežurstvo v tednu od 9. - 13. 11. 2020.

 

Starši, ki potrebujete nujno dežurstvo, ker ste dolžni opravljati delo pri delodajalcu,  boste potrebovali podpisano izjavo vašega delodajalca. 

 

Podpisane izjave obeh staršev oddajte strokovni delavki v ponedeljek zjutraj, ko pripeljete otroka v vrtec ( izjavo lahko pošljete tudi na šolski mail).

 
Prosim, če do jutri, 6. 11. 2020, do 9.00 ure zjutraj, sporočite po e-pošti Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., če v naslednjem tednu potrebujete varstvo za svojega otroka.

 

Starši, katerih otroci že obiskujejo nujno dežurstvo, ne potrebujete še enkrat pridobivati potrdila delodajalcev ter izponjevati IZJAVE NIJZ.

 

POMEMBNO!

Varstvo otrok zaradi odrejene karantene ali druge zunanje objektivne okoliščine nezmožnosti obiskovanja vrtca se lahko šteje tudi kot višjo silo zaradi obveznosti varstva. V tem primeru morate obvestiti delodajalca najpozneje v treh delovnih dneh od nastanka tega razloga.

Delodajalec mora v postopku uveljavljanja povračila nadomestila plače, ko delavec ne more opravljati zaradi višje sile zaradi obveznosti varstva, vlogi priložiti tudi izjavo delavca o obstoju okoliščin, ki vplivajo na nastanek višje sile (tretji odstavek 61. Člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19, Uradni list RS, št. 152/20)

 

Ostanite zdravi.

Ukrepi se v naslednjem tednu še ne bodo rahljali, zato bomo v vrtcu pristopili k zbiranju prijav za nujno dežurstvo v tednu od 9. - 13. 11. 2020.

 

Starši, ki potrebujete nujno dežurstvo, ker ste dolžni opravljati delo pri delodajalcu,  boste potrebovali podpisano izjavo vašega delodajalca. 

 

Podpisane izjave obeh staršev oddajte strokovni delavki v ponedeljek zjutraj, ko pripeljete otroka v vrtec ( izjavo lahko pošljete tudi na šolski mail).

 
Prosim, če do jutri, 6. 11. 2020, do 9.00 ure zjutraj, sporočite po e-pošti Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., če v naslednjem tednu potrebujete varstvo za svojega otroka.

 

Starši, katerih otroci že obiskujejo nujno dežurstvo, ne potrebujete še enkrat pridobivati potrdila delodajalcev ter izponjevati IZJAVE NIJZ.

 

POMEMBNO!

Varstvo otrok zaradi odrejene karantene ali druge zunanje objektivne okoliščine nezmožnosti obiskovanja vrtca se lahko šteje tudi kot višjo silo zaradi obveznosti varstva. V tem primeru morate obvestiti delodajalca najpozneje v treh delovnih dneh od nastanka tega razloga.

Delodajalec mora v postopku uveljavljanja povračila nadomestila plače, ko delavec ne more opravljati zaradi višje sile zaradi obveznosti varstva, vlogi priložiti tudi izjavo delavca o obstoju okoliščin, ki vplivajo na nastanek višje sile (tretji odstavek 61. Člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19, Uradni list RS, št. 152/20)

 

Ostanite zdravi.

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2024 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka