Dragi starši in skrbniki!

Občina Brežice in Osnovna šola Artiče vas z velikim veseljem vabiva na SLAVNOSTNO ODPRTJE NOVEGA VRTCA RINGARAJA PRI OŠ ARTIČE, ki bo v torek, 10. maja 2022, ob 17.00 uri v telovadnici šole.

Slavnostna govornica bo doc. Jerneja Jager, vodja centra za kakovost v vzgoji in izobraževanju Korak za korakom iz Pedagoškega inštituta.

Kulturni program bodo oblikovali otroci in zaposleni vrtca Ringaraja ter učenci in zaposleni OŠ Artiče.

Vesna Bogovič, ravnateljica

Dragi starši in skrbniki!

Vesna Bogovič, ravnateljica