Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da so bili na 3. redni seji Občinskega sveta občine Brežice sprejete nove cene v vrtcih občine Brežice. Sklep je objavljen v Uradnem listu RS, št.63/2023, v veljavo bo stopil s 1.7.2023.

 

Občina sofinancira 100 % povišanja cene v proračunskem letu 2023 staršem, ki imajo v vrtcu vpisanega enega otroka v kolikor ta ni že deležen oprostitev države; to pomeni, da je to prvi otrok oziroma , da je drugi otrok pri čemer starejši sorojenec ne obiskuje vrtčevskega varstva istočasno.

 

Novost je poleg počitniške rezervacije, katere sofinanciranje se je dvignilo na 30%, tudi zdravniška rezervacija (zdravniško potrdilo).

 

Dodano je tudi, da se lahko počitniška rezervacija uveljavlja le, v kolikor so poravnane vse zapadle obveznosti do vrtca.

 

Prav tako ste starši dolžni sporočiti natančen datum rezervacije, saj je to podlaga za naše načrtovanje dopustov. Če imate kakšno spremembo glede tega, nam to nujno sporočite do konca junija. Prav tako ni vredu, da napoveste, da bo otrok hodil v vrtec, potem pa ga ni (zdravstveni razlog je seveda opravičljiv).

 

 

 

Vesna Bogovič, ravnateljica

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da so bili na 3. redni seji Občinskega sveta občine Brežice sprejete nove cene v vrtcih občine Brežice. Sklep je objavljen v Uradnem listu RS, št.63/2023, v veljavo bo stopil s 1.7.2023.

 

Občina sofinancira 100 % povišanja cene v proračunskem letu 2023 staršem, ki imajo v vrtcu vpisanega enega otroka v kolikor ta ni že deležen oprostitev države; to pomeni, da je to prvi otrok oziroma , da je drugi otrok pri čemer starejši sorojenec ne obiskuje vrtčevskega varstva istočasno.

 

Novost je poleg počitniške rezervacije, katere sofinanciranje se je dvignilo na 30%, tudi zdravniška rezervacija (zdravniško potrdilo).

 

Dodano je tudi, da se lahko počitniška rezervacija uveljavlja le, v kolikor so poravnane vse zapadle obveznosti do vrtca.

 

Prav tako ste starši dolžni sporočiti natančen datum rezervacije, saj je to podlaga za naše načrtovanje dopustov. Če imate kakšno spremembo glede tega, nam to nujno sporočite do konca junija. Prav tako ni vredu, da napoveste, da bo otrok hodil v vrtec, potem pa ga ni (zdravstveni razlog je seveda opravičljiv).

 

 

 

Vesna Bogovič, ravnateljica

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC RINGA RAJA

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2024 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka