Danes si naprej na vaši otroški knjižni polici poiščite knjigo, ki govori o materini ljubezni ali o poljubčkih, objemih………..zagotovo imate kakšno tako…..Nato jo skupaj z otrokom preberite, prelistajte, se ob slikah pogovarjajte…naj se vam nikamor ne mudi…Vzemite si čas in uživajte ob tem.

Potem pa lahko ponudite otroku list, škarje, gumbe, lepilo in barvice… Skupaj lahko naredimo voščilnico, ki naj bo nekaj posebnega. Čestitka, ki vas bo drage mamice še dolgo grela ob misli, da ste resnično edinstvene in neponovljive. In najlepše darilo poleg objemov so tudi drobne pozornosti, ki izhajajo iz otroške kreativnosti in spontanosti.

Spodaj imate nekaj namigov za današnje ustvarjanje. Pa veliko lepih skupnih trenutkov ob tem.