Ker je zunaj še prava zima lahko popoldanski čas preživimo tudi v družbi prijetne glasbe. Lahko pojete, plešete, rajajte in se zabavate ob zvoku vaših najljubših melodij.

Povprašajte otroke za nasvet, saj jim je glasba zelo blizu. Predvsem pa naj bo to popoldne čas za sprostitev, naj mamice uživajo, razvajajte jih ter jih razveselite s svojim petjem, plesom. Da bo še bolj zabavno lahko pripravite tudi družinske karaoke.

V svetu ritma in lepih zvokov odpotujte tja, kamor vas vleče srce. Ob koncu dneva pa pripravite čajanko, se udobno namestite in uživajte v družbi drug drugega.